O nás

To jsme my! Apples!

The Apples Na našem stromu jsme uzrály již v květnovém počasí roku 1998. V našem bohatém repertoáru můžete najít písně z 60. let, rockové pecky a nechybí ani naše vlastní tvorba.

Vidět nás můžete také na některé z těchto typů akcí:
firemní a vánoční večírky, V.I.P. party, plesy, narozeninové a silvestrovské oslavy, městské slavnosti, pivní slavnosti, vinobraní, svatby, letní parkety, kluby, festivaly, motosrazy, oldies diskotéky, doprovodné kulturní programy sportovních akcí, módní přehlídky, maturitní plesy a různé školní akce, dětské dny apod.

A co už jsme všechno dokázaly? V roce 2001 jsme s písní od Petra Jandy Tak řekni vyhrály Mezinárodní autorskou soutěž Děčín 2001. Spolupráci s Petrem Jandou předcházelo naše vystoupení na Vánočním koncertu skupiny Olympic v pražské Lucerně.
Na podzim roku 2006 jsme odjely na úspěšné turné do USA (New York, Atlanta, Chicago, Denver). Průběžně se objevujeme v různých zábavných pořadech napříč naším televizním spektrem. Nezapomenutelná je pro nás např. účast v hudební show Karla Šípa Rozjezdy pro hvězdy (1999), kterou jsme dvakrát vyhrály a spoustu zábavy jsme zažily i při natáčení Manéže Bolka Polívky v roce 2008. V roce 2010 jsme vydaly naši první autorskou desku DRŽ MĚ pod vedením německého producenta Uda von Geldena. Pokřtily jsme jí v klubu Limonádový Joe a kmotrem se stal Petr Janda.
Velkou ctí nám bylo, když jsme se na jaře roku 2012 staly „předskokany“ Chrise Normana a koncertovaly jsme s ním po celé České republice.
Nezapomenutelnou zkušeností je pro nás účast v pořadu ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT 2012, kde jsme se staly semifinalistkami. Kvůli nevyhovujícím podmínkám jsme však před přímými přenosy ze soutěže odstoupily.

The Apples Hrajeme ve složení:

„občasný“ záskok – Petra Oblesarová – klávesy,zpěv

Pokud chcete, abychom vám zahrály, neváhejte a kontaktujte nás.